Gokarty, paintball i park linowy coraz popularniejsze wśród rodzinnych rozrywek

0
30

Coraz więcej rodzin decyduje się na aktywny wypoczynek. Oprócz tradycyjnych już wyjazdów rowerowych, wycieczek w góry czy też wynajmu żaglówek, coraz większą popularnością cieszą się rozrywki takie jak paintball, parki linowe czy gokarty.

Poczuj się jak na polu bitwy, spróbuj paintballa!

Paintball jest bardzo aktywną formą odpoczynku, która sprawdza zarówno kondycję jak i refleks. Dla wielu osób, w dzieciństwie biegających po podwórku z kolegami, jest urzeczywistnieniem marzeń – oto mamy namacalną broń i strój i możemy tychże kolegów trafiać i kryć się by nie być trafionym. Jest to gra taktyczna, wymagająca planowania oraz wyostrzenia zmysłów. Dzięki temu bardzo aktywizuje umysł i pomaga skupić się na tym co się dzieje tu i teraz, a nie na problemach dnia codziennego. Paintball wymaga wielu uczestników, dlatego jest to doskonała zabawa dla rodzin i grup znajomych. Dobrą okazją by wyjść na paintball jest wolny weekend czy urodziny dziecka.

Resort Strzelnica – park linowy i park adrenaliny

W parkach linowych pod okiem instruktorów i z solidnym zabezpieczeniem możecie przebyć wysokościowy tor przeszkód. Liczne drabinki, mosty, kładki i pętelki mogą na początku wydawać się zastraszające, jednak po pokonaniu toru satysfakcja jest niemała! Jeśli wybieracie się z małymi dziećmi, sprawdźcie czy tor jest dla nich odpowiedni. Najlepiej jeśli istnieją różne trasy w zależności od poziomu zaawansowania. Zabawy wysokościowe pozwalają przezwyciężyć strach i wprowadzić elementy rywalizacji oraz zacieśnić więzi rodzinne. Resort Strzelnica w swojej ofercie ma również Adrenalina Park, który oprócz podstawowych przeszkód parku linowego, zapewnia ekstremalne wahadło czy skok z 10 metrów.

Gokarty i tory – znajdź w sobie kierowcę rajdowego

Wiesz, że najmłodsi kierowcy na torach gokartowych mogą mieć nawet cztery lata? Oczywiście wiele zależy od ich osobistego rozwoju, ale jest to takie hobby (lub sport), które odpowiada nawet dla małych dzieci. Jest to także świetna frajda dla starszych nastolatków oraz dla ich rodziców, co powoduje, że karting jest bardzo ciekawym rozwiązaniem na rodzinne spędzanie czasu.

Rozpowszechnienie aktywnych rozrywek dla całych rodzin sprawiło, że coraz więcej osób decyduje się na udział w takiej zabawie. Być może z jednorazowego weekendu rozpocznie się wieloletnie hobby!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here